| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

12.10.2000 8:57:13 Jana

DĚKUJI

Děkuji všem,

že tento servr je a všem, kteří sem píší, děkuji.

Tak jsem si říkala, jaká to bude pohoda, až vysadím HA a budeme se čistit a brát vitamíny ca 3 měsíce a pak prostě určitě velice jednoduše otěhotníme.
Posbírala jsem si tu různé rady, pijeme s manželem očistný čaj, polykáme maternu (já), kyselinu listovou a vitamím E ... a ejhle ..., po 18 dnech od prvního dne té poslední menstruace (pod vlivem HA) je tu druhá menstruace. Čekala jsem spíš, že se mi vrátí cyklus jako před užíváním HA (32-35 dní), ale tohleto mě nenapadlo.

Takže děkuji za tento servr a asi si půjdu koupit Gynex, o němž jsem se tu dočetla (v Praze jedině na Politických vězňů 14, po-pá 9-18 hod. - sděleno mi to bylo generálním zastoupením).

Přeji všem hezký den ! Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
DĚKUJI Jana 12.10.2000 8:57
*Re: DĚKUJI Lucka, Luk roky + miminko 36 tyden 13.10.2000 23:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.