| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

12.10.2000 7:42:32 Karolína

Re: Ještě naposledy TCHÝNĚ!!!!!!!!

Ahoj všichni!

Chtěla bych jenom mojím příspěvkem přispět do diskuze na věčné téma "Tchýně".

S mým manželem jsme se brali skoro po sedmileté známosti. A s tchýní jsem nevycházela od počátku. Nejdříve ve mě viděla sokyni, pak když se objevil problém, bylo vždy snažší dát vinu mně, než si přiznat, že její syn má také chyby. Řekla jsem si, kvůli němu s ní budu vycházet v mezích slušnosti. Občas jsme se chytli po telefonu, pak jsme se ignorovali. Ale její pravou povahu (že to není taková potvora nebo zrůda) jsem poznala přesně před 14 dny. S manželem se stalo něco, co nám oběma změnilo život úplně od základu. Manžel je ve vyšetřovací vazbě. Až nyní jsem poznala, co je ochotna pro své děti udělat. A to platí i po mě, jeho ženu. Jaké se mi v tu chvíli dostalo podpory a pomoci, to jsem od ní opravdu nečekala. Možná, že kdyby k tomu nedošlo, byly jsme spolu tzv. na nože neustále. Skoro každý den mi volá. Někdy musím podržet psychicky já ji, jindy ona mě. Nyní za ní pojedu na týden a půjdeme společně navštívit manžela. Každá sama bychom to nezvládly.

Nyní jsem opravdu ráda, že jsme konečně po tak dlouhé době k sobě našly cestu. A myslím, že se to může podařit i Kláře.

Všem hezký den!
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Re: Ještě naposledy TCHÝNĚ!!!!!!!! Klára 12.9.2000 15:23
*Re: Ještě naposledy TCHÝNĚ!!!!!!!! andrea 14.9.2000 16:4
**Re: Ještě naposledy TCHÝNĚ!!!!!!!! Lucie (23) 14.9.2000 17:1
***Re: Ještě naposledy TCHÝNĚ!!!!!!!! Jana 20.9.2000 22:57
****Re: Ještě naposledy TCHÝNĚ!!!!!!... Karolína 12.10.2000 7:42
*****Re: Ještě naposledy TCHÝNĚ!!!!... Markéta 12.10.2000 11:43
*****Re: Ještě naposledy TCHÝNĚ!!!!... Dana - dvojčata - kluci - 20 měsíců 12.10.2000 22:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.