| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Očkování

11.10.2000 15:06:05 Iva 28 let + Péťa 7 měsíců

Očkování proti hemofilu a očkování vůbec

Můj syn měl velmi silnou reakci na třetí dávku Alditepery (první dvě reakce byly slabší). Nyní se rozhoduji, jestli ho nechat očkovat proti hemofilu. Po přečtení knihy Problémy s očkováním si konkrétně u této vakcíny nejsem jistá, zda je to potřeba. Samozřejmě se obávám i reakce na další očkování. Antidotace homeopatiky nezabrala a jsme objednáni na hlubší vyšetření. Do té doby bych ráda znala názor maminek, které své děti proti hemofilu očkovat nenechaly, nebo maminek, které měly také nějaké větší reakce při jakémkoliv očkování. Můžete mi odepsat na můj mail. Děkuji předem za podporu a pomoc při rozhodování.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Očkování proti hemofilu a očkování vůbec Iva 28 let + Péťa 7 měsíců 11.10.2000 15:6
*Re: Očkování proti hemofilu a očkování... Jana, dva synové ( 11,2 ) 15.10.2000 21:57
*Re: Očkování proti hemofilu a očkování... Věra 8.12.2000 21:6
**Re: Očkování proti hemofilu a očková... Lída 9.12.2000 0:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.