| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2002

20.6.2008 15:22:09 rebel_

Re: Ahojky

Ivčo ahoooj, fakt tě ráda vidím ;)~s~

Já jsem včera prodělala nějakou virózu spojenou s :-© a teplotami, tak se dneska ještě dávám dokupy..a jak na potvoru, co vlezu na net, tak nikde nikdo.

Ráchelka v květnu oslavila 3 roky, hodím vám pak slide show ;)Dostala od nás kolečkové brusle 2v1 a aby Esti nebylo líto, pač ta je chtěla strašně moooc, tak je dostala spolu s Ráchelkou jako předčasný dárek :-)

U nás jsou třídy ve školce smíšené. Od září prvně nastupuje i Ráchelka a už máme i zařízeno, aby byly holky spolu ve třídě a u stejné učitelky jako byla Esťa letos. Ona by zas tu změnu nemusela nést dobře, už tak si zas bude zvykat na jiné děti..

Ivčo, teda tolik plánů na prázdniny R^ Fakt bomba!
A letos děláš nějaké zkoušky ve škole?
Jsem si na vás holky vzpomněla, jak jsme teď počátkem června byli v Praze na Metallice. Možná jsem mohla dát vědět, že? Měli jsme celý den volno, udělali jsme si hezkou procházku na Pražský hrad.



Create Your Own
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ahojky Andy,KRyštof 7/02,Matyáš 10/04 29.4.2008 19:54
*Re: Ahojky Jurina, 2 děti (07/02, 04/04) 1.5.2008 19:0
**Re: Ahojky rebel_ 20.6.2008 10:14
***Re: Ahojky Ivča+Pat16.7.02 a Mat23.7.04 20.6.2008 13:54
****Re: Ahojky rebel_ 20.6.2008 15:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.