| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2002

20.6.2008 13:54:11 Ivča+Pat16.7.02 a Mat23.7.04

Re: Ahojky

Ahoj,
tak jsi me trochu nakopla a neco pripisu :-)

Rozhodnuti o odkladu jsme meli uz na jare a jsem rada. Mensi pokroky vidim,ale ve skole by to pro nas stale bylo trapeni. I ted jde Patrik obcas ze skolky s placem,protoze ne vse si dokaze v hlavicce zpracovat a pak to resi brekem.
Nastesti Matej je uz ve skolce naprosto v pohode. jen pristi rok jeste zustane v nejmensim oddeleni,tak mozna bude trochu smutny,sle uz to vysvetlujeme,tak snad to nebude tak strasne.

Ja mam mit jeste tyden skolu,ale dneska uz jsem ji vypustila a myslim,ze pristi tyden uz ji vypustim - krome patku- taky. Mame vse probrane,hrajeme jen hry a chodi nas malo. Treba jen 2 nebo 3. prijde mi to,jako zbytecne zabijeni casu a vyhazovani penez za cestu a hlidani pro Mateje.

A dovolena ? Druhy tyden v cervenci hory s mamou a detma,1 tyden v srpnu camp s kamaradkou a detma a 3 tyden v srpnu Italie s detma,mamou a Patrikem. Mezitim bude velky Patrik 3 tydny v Rakousku na skoleni , vzdy po tydnu, takze letosni prazdniny jsou trochu naplnenejsi. Snad vse vyjde,jak ma.

Tani,nechces dodat i nejake fotky,at vidime,jak holky povyrostly?
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ahojky Andy,KRyštof 7/02,Matyáš 10/04 29.4.2008 19:54
*Re: Ahojky Jurina, 2 děti (07/02, 04/04) 1.5.2008 19:0
**Re: Ahojky rebel_ 20.6.2008 10:14
***Re: Ahojky Ivča+Pat16.7.02 a Mat23.7.04 20.6.2008 13:54
****Re: Ahojky rebel_ 20.6.2008 15:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.