| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

Výlučné kojení i po půl roce?

Mám čtyřměsíční dceru, kterou zatím plně kojím. Vím, že přijde období, kdy bych měla začít přikrmovat. Mé vnitřní já se však tomu nějak brání - chtěla bych v plném kojení (pokud mi v tom nebudou bránit zdravotní důvody a dcera bude prospívat) pokračovat alespoň tak do věku devíti měsíců. Vím, že dnes není výjimkou, že je dítě do jednoho roku pouze kojeno. Naše dětská lékařka tvrdí, že v podstatě není problém - snad jen v tom, aby matka měla dostatek železa, a tak ho mělo dostatek i dítě. Má některá z maminek v tomto směru nějaké zkušenosti? Poraďte, prosím.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Výlučné kojení i po půl roce? Petra (Pepík 3,5 roku, Anička 4 měsíce) 4.10.2000 22:19
*Re: Výlučné kojení i po půl roce? Iva, Klárka 3 měsíce 9.11.2000 21:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.