| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Rychnov n/K

8.5.2008 23:31:54 roNika♀9/06+♀10/09

Re: ahojky

Ahoj,moc nestiham psat:(dnes rano jsem s malou vypadla z baraku a vratila jsem se az na koupani:-)super:-)
ve stredu nam odjel tatka na vylet a vrati se az v nedeli tak si musim malou utahat sama.
v sobotu mam v planu jit na pochod pres tri hrady,ale jeste uvidim jak se rozhodnu.

Lucko-ja si myslim,ze lidi a pristup cvicitelek bude dobry.
s malou jsem taky chtela chodit plavat,ale do usti.Kurz mel byt zahajen v zari07 a na netu se k dnesnimu dni pise ze kurz bude zahajen v prubehu roku 2008.tak nevim:-(
ted kdyz je tak hezky pocasi uvazuju ze zacnem jezdit do bazenu jen tak se tam vyblbnout.
a co autosedacka?sehnala si nejakou?

Jitko-jaky byl srazik? párkrát jsem te v rk potkala.traxxu tady doopravdy moc nejezdi.traxx se mi libil,ale poridila jsem si obyc.kocarek za nizkou cenu.


ja jsem byla v tehu rada za kazdy den kdy mala zustala v brisku.od sesteho mesice jsem musela lezet:-(abych se nerozdvojila moc brzo.1den po prvnim terminu jsme musela na vyvolani protoze prdolce se uz v brisku prestavalo libit.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
ahojky Jitka Seifertová 30.4.2008 18:43
*Re: ahojky akcul11 7.5.2008 11:37
**Re: ahojky Jančava 8.5.2008 8:2
***Re: ahojky roNika♀9/06+♀10/09 8.5.2008 23:31
****Re: ahojky Syssi + Michalka + Gábinka 9.5.2008 6:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.