| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

3.10.2000 18:13:24 martina,2děti

jinam ne

Náhodou jsem se dostala k této stránce a po přečtení příspěvků jsem nemohla uvěřit,co někdo dokáže napsat.Je mi 32 let a mam jedmu 5.letou holčičku a půlročního chlapečka.Namocnici v Hořovicích navštěvuji celkem často a upozorňuji,že jsem se nikdy nesetkala s jinou než perfektní péčí, a to jak ze strany lékařů, tak sestřiček.Ač si myslím, že oba dva porody pro mě byly velice náročné,a pokaždé jsem rodila v noci,byli ke mě vždycky všichni velmi hodní.Všechno mi hezky vysvětlili a starali se o mě víc než dost, a to přes den i celou noc!.Lékaři mi vždycky vše pečlivě vysvětlili,sestřičky na oddělení mě naučili jak zacházet s děťátkem, jak kojit,a dali mi spoustu rad, které si myslím,že mě pomohly i do budoucna,když už jsem byla doma.
Byla jsem bohužel nucena kvúli zdravotním obtížím několikrát ležet i na gynekologickém oddělení a tam se mi vždy dostalo taky bezvadné péče až mi někdy připadalo, že neležím ani v nemocnici.
Navštěvuji zde i gynekologickou ambulanci se stejnými dojmy .
Mám mnoho známých a kamarádek, které mají na toto oddělení stejný názor a myslím, že by nenapsaly nic jiného.
Chtěla bych tímto pozdravit celý tým porodnice i gynekologie a upozornit všechny budoucí maminky, že bych nikdy nikam jinam našla naž do hořovické porodnice.
Martina
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
jinam ne martina,2děti 3.10.2000 18:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.