| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2003

6.5.2008 7:50:44 Martina+dva miláčkové

Re: a už končím

Ahojky holky,
jdu vás rychle pozdravit a zastydět se, že sem nechodím víc ;) Ale nejsem sama že Kláro, Katko, Lenko, Renato ... ~j~

Fotky jsou krásný. Peťo, máš opravdu krásné kluky. Ondra už vypadá jako opravdovej závodník R^ Budete s ním někam chodit nebo je to jen taťkovo "výmysl" - nebo dokonce Tvůj? Je to opravdu hezké a muselo do toho zahučet spousta peněz, co?

Kláro, xichtík dobrej ~j~ Ale kdybys nám ukázala An i Berušku trošku víc zblízka, taky bysme se nezlobily, že, holky? ~j~

Katko, to je prima, že ses ukázala....

Renčo, co vy, jak bydlíte? Žije se vám tam dobře? Jinak kdyby sis chtěla udělat i s Terezkou návštěvu, budu jen ráda. Já totiž auto mám, ale asi bych se k vám nevypravila - se trošku bojím ;)

Jinak u nás byla prima dnešní noc. Minulý týden jsem říkala amarádce, že Nela ještě nikdy v noci neřvala nijak hozně. TAk dneska 2 hodiny. Doufám, že už jí konečně rostou zuby, protože jestli to bylo jen tak, budu na ní naštvaná :-D
Dneska odjíždíme k ségře. MAnža zase odjíždí a vrátí se až v sobotu, tak budu u ségry a uděláme si ěnjaký výlet a užiju si trošku víc synovce a oni nás
;)
Jinak k tomu předchozímu - babičky máme, ale bohužel, plně nefunkční. Manželova máma je starší a už prostě nechce, nejde jí chodit a to bych se i bála. A moje mamka je zvláštní. někdy z n mám pocit, že chce, abych si to vyžrala - asi tak: co jsi si dělala, to si vychovej. měla Romču sama jen 2x týden. Což by mi nevadilo, spíš mi vadí, že nejezdí a ni třeba jen na jeden den na návštěvu - že musíme my. Nelinka je 8,5 měsíce na světě a máma jí viděla 1x když se narodila (ale ne v porodnici, což je mi svým způsobem líto dodnes), jednou v září na pohřbu, pak v prosinci, když měl Roman narozeniny, pak v lednu, když jsme jeli my k nim na otočku a teď v dubnu, když jsme tam jeli my na pouť. Je ráda, že nás vidí, ale sama pro to nic neudělá. Dokonce mi jednou řekla, že bych í mohla poslat aspoň fotky, když už nepřivezu děti....no, mám jí moc ráda, ale tohle mě mrzí. Holky, když se třeba narodil Romča a bylo to s ním opravdu hrozné - on ty první 4 měsíce jen řval a řval, pak mu našli ty cysty, pak jsem s ním musela 6x denně cvičit toho Vojtu a já jsem byla úplně na dně, ale totálně, fakt si myslím, ež to byly deprese jako hrom,taky nepřijela a nechala mě v tom plácat. jen pak říkala sousedce, že si myslela, že se z toho zblázním (přede mnou) - docela jim to přišlo k smíchu. Musím říct, že mě opravdu ne. Ale co nadělám, že? Roman jí má rád, takže se ani enmůžu seknout a neozvat se. A ěm by to bylo i líto...
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
Náš motorkář Petra & kluci 30.4.2008 12:1
*a už končím Petra & kluci 30.4.2008 12:3
**Re: a už končím Klár@ 30.4.2008 12:12
***Re: a už končím Petra & kluci 30.4.2008 12:22
****Re: a už končím Petra & kluci 30.4.2008 12:41
*****Re: a už končím Klár@ 30.4.2008 14:25
******Re: a už končím Katka 3.5.2008 14:53
*******Re: a už končím Martina+dva miláčkové 6.5.2008 7:50
********Re: a už končím Lenk@ 6.5.2008 10:48
*********Re: a už končím Petra & kluci 6.5.2008 11:31
**********Re: a už končím Lenk@ 6.5.2008 13:44
***********Re: a už končím Katka 6.5.2008 18:19
************Re: a už končím Klár@ 9.5.2008 0:5
*************Re: a už končí... Klár@ 15.5.2008 14:42
**************Re: a už kon... Petra & kluci 15.5.2008 14:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.