| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít dospívání

3.5.2008 22:57:06 Irena + 3

Re: Rodiče nebo děti?

Blanče, až ti někdo kurzy poradí, dej mi prosím, vědět. ;) Asi máme puboše stejné. Jedinou ozdobou mých synů jsou právě ty dlouhé vlasy. Starší je má hooooodně kudrnaté, šílené lokny. Dřív se mě všichni ptali, proč mu kazím vlasy trvalou. :-D Mladší má zase světlé vlnité a hooodně husté. Co já bych dala za jakékoliv z nich. Každý den ráno si ty vlasy myjí a vyráží do školy s mokrou hlavou, však cestou uschne. Jen když mají jít se mnou třeba k babičce, tak údržba není nutná.~j~~j~~j~ Asi není babička ta správná motivace.

Ale musím říct, že vlasy nosí povětšinou slušně stažené do culíku a celkem jim to sluší. Jiné obrázky ani cvočky kamkoliv zatím domů nepřitáhli. ZATÍM!
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Re: Rodiče nebo děti? Nea 2.5.2008 9:31
*Re: Rodiče nebo děti? Blanče 2.5.2008 11:23
*Re: Rodiče nebo děti? Xantipa. 2.5.2008 11:28
**Re: Rodiče nebo děti? Blanče 2.5.2008 16:54
***Re: Rodiče nebo děti? Irena + 3 3.5.2008 22:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.