| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

3.5.2008 17:07:58 jalinka

Re: ..jen na skok..

Ahoj holky, tak jsme se vrátili z našeho "prodlouženého víkendu":-(( Prostě bomba. Od čtvrtka do neděle jsme měli na Slovensku lyžovat. No začlo to tím, že jsem se tentokrát nějak nemohla sbalit, furt mi něco chybělo, na půlku věcí jsem zapomněla... Pak jsem ještě večer šla na hodinu angličtiny (pomáhám s ní jedné místní paní učitelce), šáhnu do igelitky - a místo učebnice vytáhnu trička, který jsem měla nachystaný v předsíni, že je dáme na charitu. To byl trapas! Následně Táňa celou noc prokřičela a prohorečkovala, tak jsme šli ráno místo odjezdu konzultovat k doktorce, která na ní ale už nic nenašla!Ještě že tak, ale byl to mazec. TAkovou noc jsme ještě nezažili, asi měla nějaké bolení. Konečně jsme vyjeli v poledne směr Slovensko. Za Žilinou začalo nějak divně hvízdat v motoru, u Martina auto přestalo jet víc jak 50. Začali jsme hledat otevřený servis. Odpoledne na 1. máje! Asi čtyři místa byly zavřený, tak jsme se rozhodli, že nějak dojedem na místo a servis najdem v pátek. Po pár km na kraji města jsme jeden zahlídli. V tom okamžiku začal z auta v předu i v zadu syčet tmavý dým a manželovi nešel vypnout motor. Zařval ať vyskáčeme ven, ze servisu se vyřítili mechanici s hasičákama - no nakonec stihli odpojit baterku než auto shořelo, tak věci a sebe jsme zachránili:-)) Při akci se jeden servisák popálil a na cestě zůstal pětimetrový černý flek od toho dýmu. A lidi měli zážitek.. Pak se chlapi - a jedna automechanička - první ženksá toho povolání, co jsem kdy potkala - sešli nad motorem a špekulovali, co se stalo. No, manžel na mrtvici, auto nemáme ani rok (nebylo nové, ale přece). Přes cestu od servisu byl naštěstí motel, tak jsme peníze schovávané na skipasy vyplázli za dvě noci v motelu - a pořádně jsme se tam při té příležitosti " na žal" nadlábli slovenských specialitek.Mám přinejmenším kilo nahoře, ani se nevážím. Dnes přijel známý s plošinou a dopravil nás i vrak domů. Včera, když jsme čekali, jsme si aspoň udělali výšlap na Martinské hole, to bylo hezké. Ale zapomněla jsem si mikinu, měla jsem jen triko a bundu a celou dobu jsem mrzla a dnes je mi blbě, asi nachlazení. Prostě TAKHLE SMOLNÝ víkend jsem ještě nezažila. Kdybysme k tomu servisu dojeli o minutu dřív, mohli to spravit a nic by se nestalo. Na druhé straně jsme živí a zdraví, a to je nejdůležitější. Tož tak. Doufám, že teď u nás bude chvíli klid. Tak jsem se aspoň vykecala, no...

Milko, super šaty. Máš fakt postavičku hamham. Tak všem hezký zbytek víkendu. :-D:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (18 názorů)
moje nové modré šaty 8.5Yettynkaa12 2.5.2008 15:32
*Re: moje nové modré šaty Dipsina 2.5.2008 16:19
**Re: moje nové modré šaty Lili :o) 2.5.2008 17:22
***Re: moje nové modré šaty Lili :o) 2.5.2008 17:24
****Re: moje nové modré šaty verunecek+Míša4/07+Domík9/10 2.5.2008 19:22
*****Re: moje nové modré šaty Lili :o) 3.5.2008 10:29
******Re: moje nové modré šaty jehla +4 3.5.2008 11:50
*******Re: moje nové modré šaty jehla +4 3.5.2008 11:51
********..jen na skok.. petrimonky 3.5.2008 12:49
*********Re: ..jen na skok.. jalinka 3.5.2008 17:7
**********Re: ..jen na skok.. Lili :o) 3.5.2008 17:21
***********Re: ..jen na skok.... Kamča+Verča 3.5.2008 23:51
************Re: ..jen na sko... Kamča+Verča 3.5.2008 23:53
*************LENČO Kamča+Verča 3.5.2008 23:53
*********Re: ..jen na skok.. Claire+Viky04+Jáša09+Vanda11 5.5.2008 11:26
*****Re: moje nové modré šaty Dipsina 4.5.2008 17:7
******Re: moje nové modré šaty jalinka 4.5.2008 19:1
****Re: moje nové modré šaty Dipsina 4.5.2008 16:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.