| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dětská gynekologie

3.5.2008 14:21:02 Jitulka+2kaštánci

Re: Varlátka

Ahoj, v rodině žádné takové věci nemáme. Ale mám dvojčátka lehce nedonošená, tak možná tím. Asi, že byl narozen 34+6. Na endokrinologii nás taky jednou hlídali a dr. chtěla, aby je měl co nejdříve sestouplá, ale nějak k tomu dřív prostě nedošlo. Koukala jsem i tuhle na pořad Sama doma tam byl urolog a říkal pokud do půl roka nesestoupnou varlátka, tak se to musí většinou řešit operativně. Když nás přijímali v nemocnici, tak dělali synovi ultrazvuk a říkali, že je má taky menší. Operoval nás přimář a jedna doktorka. Jsem ze Severních čech. Včera jsme byli na kontrole a synovi vyndali stehy. Rána se lepší, ještě tak 14 dní a pak hurá do školky. Měsíc ještě nesmí na kolo a jiné sportovní hry. Tak hodně štěstí. Ahoj Jitka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Varlátka milinek 29.4.2008 21:13
*Re: Varlátka Jitulka+2kaštánci 30.4.2008 8:33
*Varlátka milinek 2.5.2008 21:21
**Re: Varlátka Jitulka+2kaštánci 3.5.2008 14:21

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.