| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Manulky v Řecku

3.5.2008 10:51:29 gugu

Re: Z Nafpaktosu

Ahojky Katko,
to neni prace pro nas. Ver mi, necitila by ses dobre mezi samyma tak mladyma. Prumerny vek je tam tak 19 let.Neni to typ hospody pro nas maminy. Ale pripomen mi tak mesic pred koncem sezony neco urcite vymyslim. Mame hodne znamych takze neco se urcite najde, jenom nevim nevim jak to bude pusobit na tvoje deti, furt se stehovat. Ony to ty deti spatne snasi. Takze ti nestoji za to premyslet o praci jen na leto nebo na zimu. Ty potrebujes trvalou praci. Tot muj nazor pokud te samozrejme zajima... :-)Jestli ne tak promin, ja mam moc prorizlou pusu. Mam s tim obcas problemy, ale nemuzu si pomoct;((
Tim jsem chtela rict, ze ti hledat praci urcite budu, a urcite ti ji najdu. O lidi kteri chteji pracovat je nouze.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
.. Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 2.5.2008 10:49
*Z Nafpaktosu gugu 2.5.2008 11:2
**Re: Z Nafpaktosu gugu 2.5.2008 11:3
***Re: Z Nafpaktosu Katka + 2 3.5.2008 8:58
****Re: Z Nafpaktosu gugu 3.5.2008 10:51
*****Re: Z Nafpaktosu Katka + 2 4.5.2008 18:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.