| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2008

2.5.2008 21:10:39 Leontýnka+3

Re: Hm...

Ahoj holky, všechny moc zdravím při pátku. Nějak nebyl moc čas číst a psát. Vezla jsem dneska dítě k babi na chatu a zítra letíme s manžou na mini dovču do Londýna. Už se neskutečně těším, doufám, že nebudem furt jak vodníci. Taky se třesu na útok na anglický NEXT (libra za 32 Kč fakt vybízí k nákupům)R^

Arnoldko moc moc držím palce na zkoušku! Já dělám 19.5. příjmačky na vysokou, tak jsem na sebe zvědavá, učení balím do kufru, ale moc šancí si nedávám.

K řidičáku, tak já ho mám od 17, ale moc jsem nejezdila, měla jsem jednu havárku. Řídit jsem začala až s manžou, natrénovala jsem s žigulíkem a nejvíc jsem se rozjezdila jako těhotná s novým autem a pak když se narodil Bořek. Absolvovali jsme s manžou už napůl i cesty do Chorvatska a do Belgie. Takže si taky moc život bez auta nedokážu představit a s dvěma dětma vůbec.

Ad kilča, bojím bojím, zatím přírůstek 0 nebo spíš -2 kila. Ale u Bořka jsem měla při porodu o tři kila míň než před otěhotněním. To tentokrát asi nebude pravda, ale budu se snažit držet (možná mi ke konci "pomůže" cukrovkářská dieta). Ale jak píše Arnoldka, při porodu ty kila navíc asi fakt moc nepomůžou, je to samo o sobě docela náročný. Já se hlavně bojím léta, že budu otíkat, předtím jsem rodila v únoru, takže od října bylo chladno...No snad to nějak přežijeme;)
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Hm... Barculda, A 10/08 a Z 11/10 2.5.2008 15:9
*Re: Hm... Pavla (Filip+Honzik) 2.5.2008 20:5
**Re: Hm... arnoldka,Matěj05, Honzík08 2.5.2008 20:59
***Re: Hm... arnoldka,Matěj05, Honzík08 2.5.2008 21:1
***Re: Hm... Leontýnka+3 2.5.2008 21:10
****Re: Hm... blka 2.5.2008 22:12
*****Re: Hm... erikka+Mišáček:-) 2.5.2008 22:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.