| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

2.5.2008 21:00:42 Cita

Re: "Slepovaný" vztah po nevěře

Galaxie, ze srdce mi nejvíc mluví asi Mona a Jaana2..je možné , že se manžel milenky nikdy nedoví, že dítě není jeho (ono, i jeho být může myslím, není možné, že manžela milenka dítětem vydírá?)...Manžel nebude platit alimenty, pro případ transplantace jater bude k zastižení a jinak bych to neřešila..

Pak má vztah možná i šanci na slepení..ale pro mě by bylo zásadní promluvit s milenkou, pak budeš hned vědět, na čem jsi...přece, pokud ti řekne, že mají v plánu se oba rozvést a jít k sobě, je situace jasná..pokud chce u manžela zůstat, zas je šance na zlepšení větší..

A dál bych řešila praktické věci, jako např. to zmíněné dědictví...možná bych to dala manželovi jako podmínku návratu..

K potratu bych nikoho nenutila, ani bych si ho nepřála, to dítě za nic nemůže. A popravdě řečeno, myslím, že dětí, co nejsou vlastní a v podstatě o tom nikdo neví, je podle mého názoru dost a dost (možná bychom se divily..)

Takže zjistit co nejvíc, být k sobě upřímná a postavit se k situaci pragmaticky, to je moje rada..

A slepovaný vztah fungovat může, striktně nemůže nikdo říct předem, jak to dopadne.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Re: "Slepovaný" vztah po nevěř... Teraza Horáková 2.5.2008 20:49
*Re: "Slepovaný" vztah po nev... Cita 2.5.2008 21:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.