| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Císařský řez

Jizva

Tedy holky, na co my tady nepřijdeme. Tedy zvenku jsem měla to štěstí, že fakt mám po 2 sekcích jednu tenoulikou čárečku, co není ani vidět. Škoda, že si nevidím dovnitř. Ale ani když si ohmatávám břicho, tak nikde žádnou jizvu necítím..
Asi mám štěstí, že i bříško se hezky zatáhlo. Kamarádka rodila 2x normálně a břicho jí viselo, tak musela na plastiku. Dostala do toho nějakou infekci a marodila s tím půl roku.

Ale pravda je, že po obou císařích jsem si už v porodnici lehala na břicho a cvičila jsem. Dokonce nám to doporučila i rehabilitační sestra, co tam chodila, že dnes už i po císaři si můžete hned lehat na břicho. Ale sama nám přiznala, že ještě nerodila a po císaři by k tomu odvahu nenašla.

Tak holky, co ostatní, jak jste na tom s jizvama??
Moje spolurodící v porodnici měla takovou tu napříč celým břichem a hrozně jí to hnisalo. Doktor říkal, že byla hodně "silná" a u těch bývá většinou ta jizva přes celý břicho....

A ani při jednom mě ta jizva vůbec nebolela, nemám s tím žádné problémy... a co ostatní, podělíte se o zkušenosti??
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Jizva Jitka+Diana 8/01+Venoušek 7/03 2.5.2008 17:4
*Re: Jizva hankak13,V+M 7/06 7.5.2008 12:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.