| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

2.5.2008 16:30:56 laeela

Re: "Slepovaný" vztah po nevěře

Možná budu moc ostrá nebo skeptická, ale vidím to tak, že nevěra už jako by do vztahů patřila. Prostě se s ní tak nějak musí počítat, stát se může. Podle mně je hodně důležité to, jak se k tomu pak člověk postaví, jestli je schopen chybu přiznat anebo to hází na toho druhého, já zažila ten druhý způsob a rozvedla se, protože věčně poslouchat, že jsem partnera dohnala k nevěře se mi nechtělo. Znám z okolí vztahy, kde to funguje i po nevěře, také znám ty, které fungovat přestaly. Těžko o tom něco soudit. Myslím, že když mezi dvěma lidma funguje ještě nějaký vztah - láska, partnerství, rodičovský vztah, měli by to minimálně zkusit a pokusit se odpustit. Uklouznout můžeme každý.

Držím ti palce, ať už se rozhodneš jakkoliv. R^
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: "Slepovaný" vztah po nevěř... laeela 2.5.2008 16:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.