| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : duben 2005

2.5.2008 14:30:50 MartinaM+Ondra05+Matěj07

Jo,

a s dovolením si lehce musím ulevit zase jednou historkou s tchýní: byla u nás ve středu chvíli hlídat Ondru, abychom nemuseli celý den sedět s Matýskem doma(za což jsem jí samozřejmě vděčná), pak jsem ji vezla domů a cestou jsme měly "hezký" dialog: začal tím, že opět bylo kázání, že takové věci (nemocí dětí) jsou potřeba vydržet (to je mi novinka :-)) a pak opět následovalo, jak to měla děsně těžké, když tchán chodil z práce "až" v půl třetí odpoledne a jak já to mám mnohem snazší, že si prý manžel může díky tomu svému podnikání upravit čas a může mě kdykoliv vystřídat. Tak už jsem to nevydržela, pevně sevřela volant a oznámila jí, že má sice hezké představy, ale že manžel teď odchází z domu v 8 a vrací se v 18 hodin a přes den ABSOLUTNĚ nemá možnost přijít chvíli hlídat a co je Matýsek na světě, tak NIKDY si takto čas upravit nemohl a že když chci třeba aspoň vypadnout na kosmetiku, tak jen když hlídá můj táta.
No - takže jsem se vzápětí dověděla, že ona v době, kdy měla malé děti, ani nevěděla, co kosmetika je. :-) A že manžel tak moc pracuje - tak to taky není dobře, peníze nejsou to hlavní (mou námitku o hypotéce přešla mlčením).
A asi aby mě utvrdila, jak peníze nejsou podstatné, mi vzápětí začala líčit, jak si teď díky tomu velkému množství služeb vyděla peněz, že tolik nikdy neměla.

Tak není to na zabití? :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Jo, MartinaM+Ondra05+Matěj07 2.5.2008 14:30
*Re: Jo, Walerie 2.5.2008 15:22
**Re: Jo, ivaxx 2.5.2008 18:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.