| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dětská mozková obrna

2.5.2008 14:02:46 Dana J.

Re: Pláštěnka

Renato, děkuju. Já jsem totiž ze sporťáku tu pláštěnku na Maclaren nenarvala. Máme Hugo Roan, s tím ještě jezdíme, má přehazovací rukojeť, a přesto mi pláštěnka na golfky nejde. Někdo prý používá pelerínu, no ale to budu muset někde vyzkoušet. Tak snad na něco přijdu.
Žlababo, my jsme absolvovali s Lukáškem vloni přezkoumání, nejdřív vlastně začátkem roku posouzení, to bylo už podle nového, pak když byly Lukýskovi 3 roky, tak jsme udělali přezkum. No a vyšlo nám 14 bodů, což byla pěkná dvojka, ale milá MUDra přezkoumávající nám přesto nechala tu naši původní jedničku, i když to bylo úplně na druhý stupeň. Asi už měli splněné limity, podle kterých přiřazovali skupiny. Někdy se prý stane, že to vezmou úplně. No tak nevím, jestli se odvolat nebo ne, to nemůžu poradit, ale držím palce. Jo a gratuluju k ZTP/P.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Pláštěnka Dana J. 1.5.2008 23:59
*Re: Pláštěnka Renata, www.jakublaga.wz.cz 2.5.2008 8:34
**Re: Pláštěnka Dana J. 2.5.2008 14:2
***Re: Pláštěnka Renata, www.jakublaga.wz.cz 2.5.2008 22:17
****Re: Pláštěnka Dana J. 2.5.2008 22:57
****Re: Pláštěnka Dana J. 2.5.2008 23:12

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.