| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2008

2.5.2008 13:13:16 Barculda, A 10/08 a Z 11/10

Dámy dámy...

Dámy dámy, tak jak to tady čtu, všechny máme problém s těhu oblečkama. Tady v Příbrami například fakt nenajdeš obchod, kde by něco měli. Jednou jsem narazila na jeansy a hned jsem si je vzala a když se ptám prodavačky, jestli dostávaj občas zboží, tak se smála a poudala:"to musíte do Prahy, taky jsem těhu a tady nic neseženete." A měla recht. Zkoušela jsem ještě jeden krámek, ale tam mají pár kousků a takový hrůzy a ještě za to chtěj nehorázný prachy ! Fakt to není jednuduchý. Já mít kapitál, tak si tu otevřu obchod pro těhulky a za rok bych mušela být ve vatě, protože když se kolem sebe koukám, tak tady těch budoucích mamin běhá po ulicích plno. Jak to je u vás ve městech?
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Dámy dámy... Barculda, A 10/08 a Z 11/10 2.5.2008 13:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.