| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Pes equinovarus

2.5.2008 12:29:08 Mia-Li

Re: Pozdrav

Ahojky,

Soňo, to my jsme se tenkrát bavily o hlavičce do strany? Mému Davídkovi jsou teď přesně 4 měs., hlavička se nám taky dost zlepšuje, ale myslím, že víc než vojtěním je to přirozeným vývojem... hlavně co se začal převalovat na bříško. Stejně ale nás nakonec neminulo vyšetření u neuroložky. Když nás viděla poprý při RHB, neměla jsem z toho moc dobrý pocit, zdálo se mi, že na nás hledaj mouchy. Asi za 2 týdny mluvila, jak moc se to zlepšilo... Z jejího závěru, že jsme vývojem kvantitativně na 6měsíců, kvalitativně na 2měsíce, ~k~~f~ jsem si taky moc nevzala.

To vojtění, jak často cvičíte? 4x denně jako my... ehm ehm?

Vlasy mi taky hodně padaj, snažím se o optimismus, jako že to vypadá stále jakž takž :-D (přes rok jsem si nechávala dorůst dlouhý, byla jsem na 3mm :-D, takže nůžky néééééé)
Sáro dle tvé rady, ač odpůrce syntetiky, asi začnu zobat vitamíny, co mi zbyly z těhu. Bylo by fajn, kdyby to zabralo.

Kojení.. snahy o plné rozkojení jsem se už asi vzdala, nicméně stále pro kojení dělám hodně, nějaké vážení, odsávání, dokrmovaní je pro mě už rutina :-) Teď používám asi 3 den suplementor (na dokrmování, flaška na krk s hadičkama k prsu, je to fakt bezvadný, funguje) Takže stále kojím, ca 1/4dávky dokrm. Malej se začíná příjemně zakulacovat a splňovat ty přírůstkové normy. Laktační poradkyně radí, v těchto případech přikrmovat už od 5. měsíce, zrušit dokrm umělym mlíkem a už jen kojit. Takže začnem asi taky za měsíc.;)

Překlad - já mam ten svůj článek stále rozdělanej, jsem mimo domov, takže snad v pondělí to dotáhnu do konce.

zatím pa pa, bobek se ne a ne vzbudit, už má dostat další dávku...
:-)

pa Mia
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pozdrav Davísek 1.5.2008 15:4
*Re: Pozdrav VeronikaD 1.5.2008 17:37
**Re: Pozdrav Sara33(Eliška 07, Petr 09) 1.5.2008 20:37
*Re: Pozdrav Mia-Li 2.5.2008 12:29
**Re: Pozdrav Davísek 2.5.2008 23:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.