| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Kolín

Re: dobre knedlikove rano

DANKO, co to máte za značku kola? Koukni, prosím.
Brusličky jsou krásné. Já o tom taky pro Máju přemýšlela, ona by je chtěla (chtěla by všechno), jenže já nebruslím a manža taky ne. Možná bychom mohli začít. Jenže já se svýma kyčlema raději jezdím na kole.

FIRSTY, na Olprana mám v podstatě stejný názor. Je to určitě šunt. Na druhou stranu já mám dámského Olprana už cca 10 let a pohoda. Jezdím na něm teda v podstatě rekreačně - nijak extra nejezdím - ale jela jsem s ním i na Sázavě po turistických značkách, takže kamení a kořeny a dobrý, kolo drží pořád.

Já vím, že bych na tom kole pro Máju šetřit neměla, ale když si vzpomenu, co já vyváděla s kolem a to jsem byla daleko starší než Mája. Když si představím, že s kolem za 3tis. někde švihne o silnici, vjede do každý díry .... tak budu trpět s kolem. Možná si ještě zkusím dát inzerát, zda někdo neprodá starší kolo po dětech.

ALI, mám podobné zkušenosti s některými staršími dětmi jako ty s Kubíkem. Např. loni na horách Marušce jeden o rok starší chlapeček řekl, ať ho kousne - ona ho kousla. Pak jí řekl, ať ho píchne klackem do oka a ona už držela ten klacek ..... Jeho maminka jí viděla a samozřejmě napomenula Marušku. Jenže Mája z toho ještě tenkrát neměla rozum. Letos mi už připadá rozumnější, buď dospěl chlapeček a přestal ji navádět, nebo má Mája už opravdu víc rozumu a sama si to v hlavě přebere.

Asi bych ti spíš doporučila najít si podobně starého kamaráda. Těm starším se líbí, když je ti mladší poslouchají - a já se jim ani nedivím. Jenže ti malí bobíci z toho ještě nemají rozum.

MARKÉT, kde jste byli na čarodkách? Psala jsi o pěkném programu.

BERUŠKO, v jakém sportu jste kolo kupovali?
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
dobre knedlikove rano Markéta&Tadeášek 2.5.2008 9:46
*Re: dobre knedlikove rano Blanka a Kubíček 2.5.2008 10:56
*Re: dobre knedlikove rano Danka+Vojtin 2.5.2008 11:15
**Re: dobre knedlikove rano Danka+Vojtin 2.5.2008 11:15
***Re: dobre knedlikove rano Danka+Vojtin 2.5.2008 11:20
****Re: dobre knedlikove rano Pavla, Mája 08/04, Viky 09/07 2.5.2008 12:20
*****Re: dobre knedlikove rano Pavla, Mája 08/04, Viky 09/07 2.5.2008 12:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.