| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít dospívání

2.5.2008 11:28:04 Xantipa.

Re: Rodiče nebo děti?

Já osobně si taky myslím, že děti mají v rodině pomáhat. Ale na druhou stranu je nechci nějak těžce znechutit, takže v domácích pracech mají na výběr a je na nich, co si vyberou. Povinný je jen úklid jejich vlastních pokojů. Vaření u nejstarší dcery nehrotím, až bude muset nebo bude chtít, naučí se. Naši se snažili, abych vařila, což se nedařilo, znepříjemňovalo to život jim i mně a k ničemu to nebylo. Učila jsem se to za pochodu, až když jsem měla své vlastní dítě a bylo nutné něco jíst, kromě chleba s máslem. A naučila jsem se - a bez nervů.
Když čtu, jak Mecháčkův synek si nechal potetovat záda, jímá mě hrůza. Já sama nemohla u nejstarší dcery rozchodit piercing před jejími 18tými narozeninami /slíbila, že si ho nechá udělat až po 18tých narozeninách a potají si to nechala udělat dřív/, tak si říkám, že dcera je naštěstí vlastně dost bezproblémová a rozumná. Piercing má už taky na více místech a po tom, co dostala do ucha po nějakém blbém materiálu /je totiž alergická na různé kovy/ hezký zánět, dává si už sakra pozor.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Re: Rodiče nebo děti? Nea 2.5.2008 9:31
*Re: Rodiče nebo děti? Blanče 2.5.2008 11:23
*Re: Rodiče nebo děti? Xantipa. 2.5.2008 11:28
**Re: Rodiče nebo děti? Blanče 2.5.2008 16:54
***Re: Rodiče nebo děti? Irena + 3 3.5.2008 22:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.