| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Manulky v Řecku

2.5.2008 11:02:42 gugu

Z Nafpaktosu

Je tak to si poradne uzijte Iris.
Je divne, ze se Jana neozyva. Ta by byla fajna spriznena duse pro Ivu. Navic je to dobra zachranarka srdci ( viz Katka co jede na Zakynthos).
Musim vam napsat jednu silene dobrou novinu. Maly se naucil spat celou noc. Sice trosku plakal, ale muzik to zvladl a chodil za malym. Kdyz jsem s nim byla ja tak chtel furt kojo a brecel i hodinu prerusovane nez jsem mu to prso zas dala. Ted se od 10 vecer budi az v 5 nebo sest na kojo a potom o pul devate vstava. Suuuuuuuuuuuuuperrrrrrrr. Zmizely mi kruhy pod ocima a pustim se ted i do dietky protoze mam furt 8 kg navic. Tak treba zvladnu ty ctyri do svatby
( vic nemuzu aby mi ta koza fakt nevypadla z tech satu
:-D). JJ to jsou jenom vymluvy abych nemusela drzet nejakou silenou dietu.Iris ty ses na tom jak s kilama? Poradte nejakou dietni mnamku
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
.. Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 2.5.2008 10:49
*Z Nafpaktosu gugu 2.5.2008 11:2
**Re: Z Nafpaktosu gugu 2.5.2008 11:3
***Re: Z Nafpaktosu Katka + 2 3.5.2008 8:58
****Re: Z Nafpaktosu gugu 3.5.2008 10:51
*****Re: Z Nafpaktosu Katka + 2 4.5.2008 18:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.