| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Kolín

2.5.2008 10:56:49 Blanka a Kubíček

Re: dobre knedlikove rano

Ahooooj - taky mám knedlík... ale ne z nastydnutí.

Představte si, že Lenička rok co rok jezdí k babičce (a k tatínkovi) na Čarodky, dělají tam na hřišti program pro děti, dostanou buřty a tak... Holky si z toho udělaly tradici, jsou 3 sestřenice, tak vždycky chodily spolu. Léňa volala tatínkovi, jestli by ji vyzvedl a on jí řekl, že má hodně práce a že by k nim neměla jezdit, dokud si vážně nepromluví!!! Vyprdla se na něj, svezla se s jednou ze sestřenek a jejím klukem a zalezla k babičce. Když tam vlezl tatínek, koukal na ní jak puk a když mu řekla, že se půjde podívat na sestřičku (tu měsíční) tak jí řekl, ať k nim radši nechodí, že manželce pracujou hormony a že by jí rozčílila!!!!!
K dárku k 18ým narozkám (řidičáku) jí řekl, že nemůže jen tak jí něco zaplatit, že jsou RODINA, mají SPOLEČNÉ peníze a SPOLEČNĚ o nich rozhodují!!! (čímž dal nejevo, že mu to prostě manželka zakázala) - a ještě dodal, že jestli je to u nás jinak, že je to divný... HAHA. To teda je divný, protože u nás rozhodně manžel při výplatě neudělá stojku a nemusí odevzdat všechny peníze - a kdybych mu zakázala koupit něco jeho synovi (z prvního manželství) tak by mě asi poslal do háje. A taky hlavně u nás jeho synovi kupuju hlavně já:-D:-D
Tak to byla zas jedna perlička! Ale tentokrát už nad tím nebrečím, ani už se moc nerozčiluju,ani to neřeším- ono to fakt nemá cenu. Jen zas byla Lenka smutná, to mě na tom mrzí nejvíc... a taky volala, hned ten večer, jestli bych jí odvezla domů - a já neslyšela mobil.....RvRv
Dneska to vypadá venku krásně.....:-D:-D A manža ráno dojel pro rohlíky, takže nemusím letět do krámu a až se Kubík vyspí, půjdem jen v klidu ven ťapat:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
dobre knedlikove rano Markéta&Tadeášek 2.5.2008 9:46
*Re: dobre knedlikove rano Blanka a Kubíček 2.5.2008 10:56
*Re: dobre knedlikove rano Danka+Vojtin 2.5.2008 11:15
**Re: dobre knedlikove rano Danka+Vojtin 2.5.2008 11:15
***Re: dobre knedlikove rano Danka+Vojtin 2.5.2008 11:20
****Re: dobre knedlikove rano Pavla, Mája 08/04, Viky 09/07 2.5.2008 12:20
*****Re: dobre knedlikove rano Pavla, Mája 08/04, Viky 09/07 2.5.2008 12:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.