| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

1.5.2008 23:59:35 Karbous

Dobrou noc, děvčata...

Jdu spát.

Závěrem dnešního plodného dne bych ještě jednou rád zdůraznil, že nikomu neberu, ani nikterak nezlehčuji, jeho trpké životní zkušnosti (naprosto bez legrace). A jsem naprosto dalek soudit či hodnotit něčí životní rozhodnutí na základě kusých informací z nějaké virtuální debaty.

Je ovšem smutné, že člověk, který nedělá nic jiného, než že se snaží trpělivě vysvětlit své stanoviska, aniž by při tom kohokoliv osobně napadal, urážel apod., je hned označen za manipulátora, moralistu a je vyháněn.

Poslouchal jsem Váš všechny dobře a vždy jsem se pokusil odpovídajícím způsobem odpovědět.

Pokud se někdo za takové situace uchýlí k bezdůvodné agresivitě, tak si kladu otázku, co za tím stojí.

Hodně často lidé reagují agresivně, když jim člověk "šáhne" na jejich předsudky - ať už se týkají cikánu, homosexuálů, HIV pozivitivních či, v tomto případ, lidí s poruchou osobnosti.
Možná by to stálo za zamyšlení.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Dobrou noc, děvčata... Karbous 1.5.2008 23:59
*Re: Dobrou noc, děvčata... Bla bla 2.5.2008 10:23
**Re: Dobrou noc, děvčata... koa 2.5.2008 10:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.