| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

1.5.2008 19:16:54 kaculda

Re: Čtvr

Ahoj holciny:),

my mame dneska svatek:o)), tak jsme vyrazili na fest ( pout) do Stuttgartu:o). Rano to nevypadalo s pocasim nic moc, dokonce kdyz jsme tam jeli, tak prselo, ale tam slunecno a teplo:). Vzali jsme si sebou limit stovku a zbyli mi dve eura~j~, takze pruvan v penezence jak prase:o))). Ale uzili jsme si to, bez stresu, nazrani jsme :o)), ja jeste k tomu zvladla 3kukuricny klasy s cesnekovym maslem, tak pocitam, ze mi bude blbe;).

Ja si na "kdyby" taky hraju, ale nic drastickyho...spis takovy fantazirovani:-D a sneni:-D.

Nevim, jestli se jeste objevim, deti chteji skypovat s babi:o). Zitra ma venda prazdniny, ale Johanka posupajdi do skolky a my jdeme na kaficko:o)). nemusim do prace, nemam hlidani pro Vendu, tak si to aspon uziju~k~.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Čtvr apollo 1.5.2008 18:13
*Re: Čtvr kaculda 1.5.2008 19:16
**Re: Čtvr kaculda 1.5.2008 20:43
***Re: Čtvr Deja 1.5.2008 20:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.