| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : duben 2005

1.5.2008 18:26:19 vojtami

Re: Ahojte,

martino, to je mi ondry líto...snad se z toho brzy dostane.

ale já ti chtěla napsat, že mě dětská ani lékárník nedoporučil dávat nurofen a paralen dřív než za 4 hodiny, a to jen ve výjimečným případě, rozhodně ne celý den nebo několik dní za sebou. normálně se má dávat až za 6 hodin. jinak to prý velmi zatěžuje játra.
nevím kdo ti řekl střídat to po 3 hodinách. vím že se to tady ( rodina ) už probíralo několikrát, že když se kombinuje, TT rychleji a lépe klesá.
ale podle mě si to všichni blbě vykládají a kombinují přesně jako ty, ale to je špatně. Já bych prostě dřív něž za 4-5 hodin dítěti antipyretikum nedala!

zeptám se, jakou má ondra TT hodinu po podání a jakou má tedy 3h po podání?

jestli má ty TT nad 39 i s 3 dny na ATB, asi bych si zavolala někam na pohotovost a zeptala se, jak dlouho ještě ty TT můžou být tak vysoké a za jak dlouho už ty TT být nemají.
TT srážet i zábalem a rovnou až budeš někam volat, zeptej se jak je to s tím nurofenem a paralenem po 3 hodinách. jestli se pletu, omlouvám se. ale myslím, že to podáváš špatně.

hlavně abyste neskončili v nemocnici! tak snad se udělá ondrovi už dobře!
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Ahojte, MartinaM+Ondra05+Matěj07 1.5.2008 17:43
*Re: Ahojte, vojtami 1.5.2008 18:26
**Re: Ahojte, ivaxx 1.5.2008 20:29
**Re: Ahojte, Pole levandulové 2.5.2008 1:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.