| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Pes equinovarus

1.5.2008 15:04:28 Davísek

Pozdrav

Ahoj maminy, po delší pauze vás všechny zdravím a přeji báječné a co možná nejklidnější prožití jarního období. Za tu dobu, co jsem naposledy psala, přibylo hrozně moc příspěvků, snažila jsem se je dočítat, ale spíše stylem "obřádek". U nás zatím není nic nového - David již třetí měsíc nosí "botičky", čekáme na kontrolu, která proběhne za 14 dní. Dnes je mu přesně 5 měsíců. Za tu dobu, co jsem nepsala, byl již jednou nemocný, 3 dny trvající horečka měla za následek zapaření nožiček a následně se na jedné objevil kožní problém - zánět. Teď už je to ale OK, dávám si větší pozor, nosí pouze bavlněné ponožky, které minimálně 3x denně vyměňuju.
Někdo se tady ptal na mastičky - paní doktorka předepsala nejprve Imazol, poté o něco mastnější Clotrimazol. Jinak já neustále mažu TROMPETOLEM, což je mast z konopí se zárukou čisté bio-kvality. Má to vynikající dezinfekční, hojivé a bolest tlumící účinky. Myslím, že by se to mohlo výborně hodit tobě, Filipesko, na hojení jizev po operaci.
Taky tady padla zmínka o padání vlasů - tak to je nyní moje noční můra. Jsou to úplná kvanta, a ačkoli jsem s tím počítala (rodila jsem již podruhé), zjišťuji, že na to člověk asi psychicky nemůže být nikdy připravený dostatečně. Po konzultaci s kožní lékařkou používám šampon Anaphase a stimulační tonikum Anastim a čekám, jak to dopadne. A to i s ohledem na to, že "už mi není lásko 20 let, a už mi není ani 25...". Máte některá nějaký další dobrý a zcela určitě zaručený "recept"?
Jinak jezdíme pořád na fyzioterapii, sestřička je vcelku spokojená. Hlavička se srovnala, pořád jsou ještě trochu slabší ručky. Asi před dvěma dny byl v Sama doma fyzioterapeut a mluvil o tom, jak je důležité věnovat pozornost správné svalové koordinaci.
Mio, a co kojení. Jak to nakonec dopadlo? Daří se ti, nebo už jsi to vzdala? Já se pomalu budu chystat na přikrmování (cca za 1 měsíc). Hrozně to utíká...
Tak se mějte, snad se teď najde více času a budu se moci ukázat častěji. Ahoj Soňa - Davísek :-D
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pozdrav Davísek 1.5.2008 15:4
*Re: Pozdrav VeronikaD 1.5.2008 17:37
**Re: Pozdrav Sara33(Eliška 07, Petr 09) 1.5.2008 20:37
*Re: Pozdrav Mia-Li 2.5.2008 12:29
**Re: Pozdrav Davísek 2.5.2008 23:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.