| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky látkové

1.5.2008 10:09:11 Ufonka

Synechie II. :-)

Ahoj holkíííííííííí!!!!!!!
Tak jsem večer opět masírovala a roztahovala, no šlo to blbě, co mám povídat, ALE, uprostřed se udělala malá dírka :-)) Ráno byly dírky dvě, jedna větší a druhá menší a při ranní masáži se mi to podařilo rozlepit od těch dírek nahoru, takže jsme v půli cesty :-)) A žádná krev!!! Takže do pondělka to určitě zvládneme a kdyby ne úplně, tak nikam nejdůůůůůůůůůůů!!!!!!
Jinak jsem googlovala a náš případ asi teda nebyly srůsty ale "jen" slepení. Uf, to jsem fakt ráda. Ale Jolís se mnou teda statečně bojuje (a já se mu nedivím. bych si tam nenechala takhle šahat a ni náhodou).

A mám ještě dotázek, jaké jsou dozměry vlňáčků na velikost M (od cca 8 kg nahoru) a na jakých jehlicích pletete (jde mi o smaragd vlnu, chci už začít tvořit :-)) Díky za odpovědi.

Jolís má zase osypanou julinu, ale je fakt, že jsem si před dvěma dny dala omylem mulťák, sice řízlý vodou, ale dala.... A čokynu jsem si dopřála taky. Já teď peru v Rexu na 60 s předpírkou, prášek dávám jen do předpírky, takže hlavní cyklus je jen čistá voda. Plíny vyprané OK a zdá se mi, že na julinu se mi to jeví jako dobrý.

Chtěla jsem se zeptat, jestli by nestálo za to založit nové vyrážkové/ekzémové/opruzeninové téma a nebo to zařadit i do deníčků (jestli to tam teda už není, já teď nekoukala, ale asi ne, to byste to nerozebíraly, že?)

Takže krásný den všem!!!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Synechie II. :-) Ufonka 1.5.2008 10:9
*Re: Synechie II. :-) daba+holčička 1.5.2008 10:12
**Re: Synechie II. :-) Ufonka 1.5.2008 10:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.