| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2004

Krásný první máj

Koukám, že se mi to odeslalo nějak dřív, než jsem chtěla...Tak pokračujeme:-D
Aji:jakpak se má maličká princezna a jak zvládáte doma tu souhru, nám to docela trvalo, než se Mika s Radečkem sehrála. Někdy ho ještě pěkně trápí, ale Ráďa vzhledem ke své mrštnosti ji klidně jednu mazne nebo ji zatahá a ona pak piští...Mamí bráška mě trápí.
Sněhu ani mi neříkej Mika byla zlaté dítě - jako malá byla hodná, neplakala a nevztekala se ani při oblékání, neměla ráda moc mazlení-vydržela si i hodiny hrát sama a teď o nervy. Vzteklina, umanutá, tvrdohlavá a jestli ji brzy nepřestane to období vzteku a vzdoru bavit, tak já budu zralá na pobyt u doktora Chocholouška:-D~j~Zkusili jsme už všechno od domluvy, po trestání, po přehlížení, po separaci do pokoje než jí to přejde, po odměny za pěkné chování, ale úspěch je nula nula nic...Tak snad jí to přestane časem bavit...Mě už to nebaví nějaký ten pátek. Ale musím uznat, že to období vzdoru u holek je opravdu plné vášní a nervů, ale jen ze strany rodičů se mi zdá. A moc to sluší těm dvoum u přezouvání zimního obutí....
Dada:Cyrdovi to sluší i při nemoci a je důležité, že byla chuť a banánky, že zmizely, tedy doufám, že bez pozdějších následků a že zahřály bříško a pomohly k uzdravení.
Marsela: jéha s kočárkem ti to moc sluší, kdybych to uměla dala bych vám taky tapetu,ale já jsem na toto téma opravdu levá. Terka je moc krásná holka, taková jemňoučká no prostě po mamince~s~Zrovinka dneska jsme chtěli do naší ZOO, ale první máj a venku chčije a chčije...no není to k vzteku .... je ale nic jiného než se vztekat mi stejně nepomůže. Jéha malej je krásnej....koukala jsem jak ti sedí na klíně...super fotka
Všem:zítra jdeme všici k zubařovi a já se děsím už teď...No nic holky moje nevím, dál už jsem to nestihla do minulosti dočíst,tak se nezlobte pádím udělat čínskou pánev s porkem a rýží a nějaký kuřecí vývar asi s nudlema...No a něco upeču, když mám toho velkého chlapa doma. Tak se mějte mechově, všem malým i velkým dětem pusinku na čeníšek a já se pokusím chodit pravidelněji hojky holky...
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Čaroděj Vašík kaMyš 1.5.2008 0:12
*Krásný první máj Peťa, Monička04 a Radeček07 1.5.2008 9:36
**Krásný první máj Peťa, Monička04 a Radeček07 1.5.2008 9:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.