| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2004

Krásný první máj

Ahojky holky moc se stydím jsem ostuda, ale taťka měl od pátku volno a teď celý týden dovolenou, tak si užíváme rodinky....Má novou práci a to už rok a ještě nebyl doma. Tak jsem toho využila přesázela celý byt kytek a že jich mám....sblajzlo to 110litrů hlíny a tři pytle keramzitu..Ale je to krása ... dala jsem si všude stejné květináčky a podkvětníčky. Mám po velkém úklidu, včetně vyřazených věcí maličkého i malé - a že jich opět je. Kam nám ty děti rostou bych chtěla vědět. Na půl roční prohlídce měl maličký 9650g a 79cm...Je to čahounek a malá už váží 20kg a má metr deset cenťáků - ale teď už asi víc, nechce se měřit a vážit, prý to nepotřebuje;).
Snehurka:ahojky, tak mi nešťovice zatím neměli, ale scházím se s kamarádkama co je prodělávají jejich děti, ale malá je nějaká odolná. Přes víkend se vyhrabala s hrozné rýmy a kašle a od pondělí byla zase redy. Někdy mě překvapuje, jak se od tří let zlepšila její imuta a tedy i odolnost vůči nemocem. Do tří let jsme byli stále nemocní...snad každý druhý měsíc, proto se děsím nástupu do školky, aby se nám ta nemocnost zase nevrátila.
Všem: myslím, že jsem už psala, ale do školky Miku vzali taky. A jezdí na kole 16ce neb ostatní je pro ní už malé, vzhledem k výšce naší princezny. Sice šlape ještě s přídavnýma kolečkama, ale tady v Brně v těch kopcích je to o hubku-Líšeň tu připomíná spíš podhorskou vesničku je to u samý kopec a dolík..Když Mika jezdila na odrážedle....to bylo karambolů a pádů, tady je za každým rohem pořádný sešup s kopce a do kopce to bylo vždycky o přemlouvání a nakonec jsme stejně vystupovali~s~
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Čaroděj Vašík kaMyš 1.5.2008 0:12
*Krásný první máj Peťa, Monička04 a Radeček07 1.5.2008 9:36
**Krásný první máj Peťa, Monička04 a Radeček07 1.5.2008 9:55

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.