| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Manulky v Řecku

30.4.2008 23:54:21 Irinulka+S 8/07 + E 6/11+//

Z Krety

Gugu, ja na to mrkla, ale cas si na to sednout jsem nemela :-( ono by to bylo jednoduchy to prelozit do cestiny,ale do rymu.. juuuu... fuska...
Jsem tu ted s Marikou (s tou moji kamaradkou) a ve volnych chvilich opravujeme jeji bakalarku, no sila...
Male roste druhy zoubek a pekne nas trapi, v noci nemuze spinkat a pres den je protiva protivna, a to nam doktor jeste rikal, ze spodni zoubky jsou v pohode, ze ty vrchni boli vic :-(
No a shodou okolnosti Marice ted roste osmicka, tak rikam, ze tu mam dve skuhrajici deti, co je boli zoubky :-D
Jinak u nas nic moc. Tesila jsem se na Velikonoce, na jehnatko, atd atd. Ale bylo hnusny jako pr... Cekala jsem,ze se to rano hodi na rost a vecer se to pekne sunda z rostu, hezky propeceny, atd- jenze se hodilo na rost az nekdy v 1h, jedlo se ve 4h, maso HNUSNY, napul spaleny, tak jsem ho skoro nejedla- v CR jsme delavali mnohem lepsi jehnatko :-(
Zitra je volno, tak nekam vytahnu K.
Byly jsme s Marikou vcera nakupovat a zase jsem si koupila plno zbytecnych, ale hezkych veci, 2sukne, 2tricka, a mam z toho radost. Tento tyden se chystam koupit si nejaky botky :-) jsem maniak. A nasla jsem tu super obchudek s botkama.
Tak jdu spat, nez se ta moje beruska probudi, at si taky trosku odpocnu.
A v patek mam hlidani- od svagrove-nabidla se mi-necham malou u nich, dikybohu malicka spinka celou noc a fakt mam ve svagrovou duveru, tak se pujdem nekam pobavit, moc se na to tesim a jsem ji vdecna, ze mi takhle pomuze...
tak pa holky, a objevte se tu :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Z Krety Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 30.4.2008 23:54
*Z Nafpaktosu gugu 1.5.2008 8:12
**Re: Z Nafpaktosu Maria86 1.5.2008 13:30
***Re: Z Nafpaktosu Maria86 1.5.2008 13:33
****Re: Z Nafpaktosu Maria86 1.5.2008 13:34
*****Re: Z Nafpaktosu Katka + 2 1.5.2008 14:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.