| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Kolín

30.4.2008 23:22:51 jaholuda

Čarodejnice

Tak hlásím, že jsem neuhořela! Že jste rády, že jo??!....a jsem už v pelíšku...
No a i to počasí nakonec docela vyšlo. Ráno to vypadalo na pořádně mokrej den, ale pak jsem si za celý večer nemusela vzít přes mikunu ani bundu.
Známý tu byli jenom jedny, ale o to víc jsem si to konečně taky trochu užila, protože chlapi spolu udělali ohýnek, my ženský napatlaly pár jednohubek, děti si vystačily na písku....na závěr jsme zase společně všechno odnosili....Prostě taky jednou zasloužená pohoda. Tím teda nechci říct, že chybych tu měla známých víc, že bych je neviděla ráda....ale holt bacily jich většinu přemohly a tak si holt letos dáme upalování 2x.To už nebudem takhle po cestování ve fofru(ještě jsme i chystali na pátek ke spuštění bazén), tak mi trochu větší pohyb nebude vůbec naškodu.

Pavli:
tvoje reakce na můj popis cesty mě tak trochu zmátla, nebo jsem tě nepochopila hned v prvopočátku. Já ten obchod nehledám...naopak to tobě jsem popisovala cestu(tedy spíš "opisovala" z jiné diskuse), protožes tu psala, že bys Májince ráda pořídila nový kolo.
A ještě se tě chci zeptat, na co že je ten lék, co tady nabízíš? Ne že bych ho chtěla(a i kdyby, Firsty se ozvala první), jen mě to zajímá, protože mi jeho název naprosto nic neříká(a že už naše rodina prošla hromadou "názvů";)..

Petris:
tobě chci napsat v podstatě to samý, co už ti tu psala Taurinka.Ohledně špatnýho kojení Krise si naprosto nic nevyčítej. Hele, jsou 20ti letý holky a chovají se zodpovědněji než třicítka...někdo má 5 dětí a stará se o ně líp než leckterá o jedno....a někdo prostě kojí sám od sebe a třeba ani nechce a někdo by tak rád, ale prostě to nejde. Tohle není o věku a zkušenostech, je to hrozně indyviduelní.
Samozřejmě, že by mělo být mateřský mlíko to nejlepší, co můžeš prckovi dát, ale na druhou stranu se podle toho musí taky maminka stravovat a celkově chovat.Když bude kouřit, pít, jíst ostrá jídla, asi to to nejlepší nakonec ani nebude.
Já u prvního dítěte jedla na co jsem přišla a měla jsem takový mlíko, že se mi smáli, že to není mlíko, ale šlehačka. 4 plný měsíce jsem ho i litr denně odevzdávala na nedonošenecký oddělení(a vydělala si tím tehdy na svoje první pravý džíny,hihihi)....Honzíka kojila 7 měsíců...a kojila bych bývala určitě i dál, ale Dr nám už doporučovala šťávičky, zeleninku apod.Navíc jsem byla v té době už těhotná s dcerou a tak se asi tělo začlo instinktivně chystat na další mimi...starší"odstavilo".
Po tak časném dalším porodu a tom fofru doma se mi perfektně rozeběhla ta moje slinivka a já na základě injekcí po záchvatech ztratila mlíko. Lucku jsem kojila už jen 3 měsíce a naprostej šlus.
A teď porovnej - Honzíkovi píchali prvně ucho někdy ve 4 měsících, ve 3 týdnech měl prvně vysoký horečky....a vůbec je doteď pořád hrozně hubenej, nežravej, nemocnej...Lucinka byla prvně nemocná snad v roce a to ještě takovou tou klasickou virózou, v nemocnici prvně ležela v 15ti 4 dny na slepáka a jinak ani nevím, kdy měla třeba blbou rýmu. Najíst se uměla čehokoli a když nechtěla, tak prostě nechtěla a já věděla, že se nic neděje, protože to dožene jindy.
Kojení nekojení, velikou roli hrají i geny - Honzík bohužel podědil ty moje a dcera manželovy.
Tak se neobviňuj, Kris kůli tobě určitě takhle furt nemocný není!
Přeju ti, abys měla už svou dávku nervů a strachu o nemocnýho prcka vybranou a u toho druhýho bylo lepší zdraví i to kojení!

Ali:
jejda....téda vy jste trlouštíci! Já dělám, jako bych Kubajze neznala, viď? No, těch 0kg mě fakt zarazilo. moje všechny děti měly na roce skoro 13 a Dáda teď má přes 15....teda který já měla v první třídě a to jsem ještě šla o rok dýl.I Kubu si pamatuju jako střízlíčka, tvoje tchýně by se taky kdysi mohla svlíkat za bičem.....jak píšu - prostě geny!Hlavně že je zdravej! Vždyť kdyby byl jako třeba Dáda, ani by nevypadal jako váš..hihihi
Na kolečka jsem se dnes zeptala - dohodnou se a do pátku dají vědět.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
jeste Markéta&Tadeášek 30.4.2008 15:46
*Re: jeste Taurík 30.4.2008 20:35
**Čarodejnice jaholuda 30.4.2008 23:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.