| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : BIO

30.4.2008 19:48:45 EvaMarie

repelent

Petrance, a mas s temi repelenty zkusenost?

Diky Severko za info o plenkach v DM, byli jsme par dni v Cechach a na cesty latkovky netahame, tak to byla fajn alterantiva. Ale v Teplicich je nemeli, koupili jsme je v DM v Usti. Take se mi zdalo, ze obal nebyl klasicky igelit, snad to bylo ze skrobu? ( na obala jsem si te informace nevsimla a protoze tady v Holandsku se tridi biopadpad, trochu jsem vahala, kam obal vyhodit...)Jinak deti si zvykly celkem rychle, jen Leila se nam zpocatku znovu zacala pocuravat:(, ale jinak to bylo v pohode. Chodi do "skolky", sice nerozumi, ale libi se ji tam. Na hristi jsem slysela mistni deti pokrikovat cesky, zacali po Leile opakovat:), takze ona si svoji cestu najde....

Jeste mam tip pro holky ze Severnich Cech na restauraci ( a vylet). Nad Ustim v Tise je mala restaurace Refugio (snad to pisu spravne). Je to hned vedle kostela. Sice tam nevari bio, ale posledne se me majitelka ptala, co bychom tomu rikali, kdyby pro zacatek jedno bio jidlo do jidelnicku zaradili:)Kdyz jsem byla v Usti, skoro kazdy tyden jsme s kamaradkami ( a kocarky) vyrazily do Tise, jezdi tam bezbarierovy autobus. Po prochazce jsme chodily na kafe ( a zahrat se) do Refugia. Jak jsem psala, je to male, ale moc utulne, na male navstevniky tam ceka kupa hracek. Venku je terasa, piskoviste a majitele planuji snad i nejake hriste? Jidelnicek taky neni nijak rozsahly, ale vse co jsme ochutnaly, bylo skvele a cerstve. Maji ruzna zeleninova jidla, nebo jidla se zeleninou, klasicke hospode je to nahony vzdalene. Vzdy, kdyz se tam dostanu, spis se citim jako u nekoho mileho na navsteve nez v restauraci. Jo, a taky pecou moc dobre kolace:)

Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
repelent EvaMarie 30.4.2008 19:48

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.