| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Svitavy

30.4.2008 17:19:53 svudnajana+Adélka04+Pavlík07

Příprava:-))

Ahojky,

Tak co?Už máte připravené své košťata???:-D:-D

Já ne,já vyslala Adélu do Oldříše,tak je pořádné zastoupení:-D:-D

Opožděně přeji všem oslavencům a oslvenkyním vše nej nej,hlavně hodně štěstíčka a zdravíčkaR^

Já nějak nestíhám.....v polovině měsíce jsme byli u našich navštívit otce v sanatoriu a já tam zůstala pak s dětma na pár dnů sama a manžel odjel vlakem domů....otce měli ten týden pustit a já slíbila,že pro něj zajedu autem,protože naši auto nemaj...no a oni ho pustili až v pátek a pro nás už to bylo dlouhý,hlavně pro děti,byli jsme bez táty a tam nejsou takové prostory na to aby se vyblbli,sice bylo pěkné počasí,ale i tak,doma je doma.....no tak jsem v pátek vyzvedla tátu a v sobotu jsem se vyrazila sama s dětma autem směr domov:-D Jelo se krásně,bylo už odpoledne a moc aut nebylo,tak to bylo super na to jaký jsem s toho dycky měla strach:-D Chtěla jsem jet ještě do Vizovic,ale to jsem pustila z hlavy hned ve čtvrtek kdy už děti byly protivné,to už by na ně bylo opravdu moc,tam si zajedu jindy pokud mě manža zase pustí:-D:-D

Jo a jsem bez gyn.dr:( Novotný skončil už od nového roku a ted skončila i ta dr co tam byla místo něho a prý sem bude jezdit někdo kdo jezdí do Bystrýho,tak nevím:(

A vybodla jsem se na spinink a vytáhla jsem kolo:-D první cesta vedla přes Pomezí na Baldu a pak jsem to vzala přes Stašov zase na Pomezí a domů a měla jsem dost:-D a včera jsem jela jen do Oldříše,protože jsem vyjela pozdě a bylo docela chladno:(

No a to by mohlo stačit:-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Příprava:-)) svudnajana+Adélka04+Pavlík07 30.4.2008 17:19
*Re: Příprava:-)) RomčaF 30.4.2008 21:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.