| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2004

30.4.2008 16:56:28 Analeh a zlobidla D+L

Re: Tak zpravy od nas

ahoj lednáčci,
píšu a doufám že se to opět neztratí.

Všechny zdravím moc a moc jen jsem dočítala tak lehce.

Milčo děkuji za přání ale můj drahý není Jaroslav ale Jaromír je to ale milé jak jsi na tatína našeho myslela:))


Páji jejda ty jdeš do finále já zrovínka při žehlení na tebe myslela na to ho vašeho kluka ajak jsi psala že Lukáš jméno nejspíš ne a tak tak se opatrujte a zpomal tempo:)

Katy jak u vás už líp?jo s Eli a školkou já ti nevím jak to řešit jestli ji stáhnout těžko říct a poradit fakt dilema.

No netrpělivě čekám na zprávy z Itošky snad to vydrželi Kacii i děti a jsou v poho.

Maru školka v přírodě ty jo já bych Lukáška asi nedala chlapečka mojeho někde na celý týden:)) i když Denda jedou v červnu no jo ale ta je přece už větší. a co obchůdek??

No Luki také kašle tak je doma se mnou včera a dnes a eště zítra mám volno.Jsem se včera pustilůa do oken a převlíkla trhla rekord v praní já vám vyprala snad celý barák :_) no už to skoro všecko aj vyžehla .


Jinak mám docela slzy na krajíčku naši museli dát dneska ráno uspat Merinu hladkosrstá jezevčice náš miláček rodinný bylo ji bobince už 18 let z ničeho nic stařenka začala fest krvácet ze všech otvorů dr říkal rakovina vím že jí pomohl že by se trápila a tak...ale přece když si člověk ták moc zvykne:(


no a ještě historka Luki neumí pořádně říct ř a povídá chož já mu říkám musíš říct t-choř a on zase chož a já nee Luki řekni T-chořřř a on se naštval podívá se na mě a prý KUNA.No šli jsme s tatínem do kolen:))

jinak ani nevím co že to jsem chtěla snad si budu muset dělat poznámky či co.......
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Tak zpravy od nas P.A.V.K.A. TYM 30.4.2008 16:5
*Re: Tak zpravy od nas Bb+04,05,08,12 30.4.2008 16:10
**Re: Tak zpravy od nas P.A.V.K.A. TYM 30.4.2008 16:14
***Re: Tak zpravy od nas Bb+04,05,08,12 30.4.2008 16:24
****Re: Tak zpravy od nas P.A.V.K.A. TYM 30.4.2008 16:43
*****Re: Tak zpravy od nas Analeh a zlobidla D+L 30.4.2008 16:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.