| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

..............................

Ahoj holky,vy jste teda šikulky,jaké máte krásné bytečky a domečky. Taurinko,ta ložnice je úžasná,působí na mě hrozně pěkným dojmem,takovým klidným a pozitivním a obdivuju,jak to máš krásně sladěné a doplňky a navíc se mi hrozně líbí ty vaše dřevěné dveře,jsou fakt super.
Jalinko,krásný výhled. A ten obývák s jídelnou je taky super. Super velké okna,já miluju hodně sluníčka a parádní podloubíčka.

MIlko,tu kačenu ti závidím,miluju kačenu a i přes to kolik má kalorií bych jí určitě neodolala. My si ji s manželem dopřejem tak jednou za rok,někdy ji dělá moje mamka,ale to taky jen občas,mňam. Nic si z toho nedělej,že ses přejdela,ber to z té lepší stránky. Pořád ddržíme diety,tak aspoň jednou za čas si zasloužíme přejíst se něčím dobrým.

HOlky manžel v pátek dostal volno,takže dnes večer jedem na prodloužený víkend k našim. Ale budu se snažit připojit na net a ozvu se,tak papa.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
.............................. Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 30.4.2008 9:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.