| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2008

30.4.2008 6:57:40 Barculda, A 10/08 a Z 11/10

Zdravím

Dobré ránko. Hurá, vidím sluníčko! To mi dneska bude veseleji :o) Navíc tu máme malý pátek před dnem volna a to je skvost. Holky, v noci jsem se zase probudila v jednu hodinu a nemohla do 3 zabrat. Už je to asi třetí noc a je to umor. Mimi je hodný, ale zlobí mne ten zbu moudrák. Asi v tuhle hodinu zrovna roste. Je to už otrava. Přes den to už celkem jde, ale ty noce! Inu, když je moje meruňka hodná, tak zlobí zub, až nebude bolet zub, tak začně kopat meruňka :o) Asi abych si to dobře pamatovala ! Tak dneska všicky co letíte na nějaké slety bacha na naše ptactvo, ať se vám nezamotá do košťat. Radši hodně řvěte, ať vás slyší na dálku. A pozor na mimísky! Ať se jim z tý výšky nezamotaj hlavinky. Pá..jdu fachčit..~j~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Zdravím Barculda, A 10/08 a Z 11/10 30.4.2008 6:57
*Bré ránko:-) Maťa. 30.4.2008 7:39
**Re: Bré ránko:-) Maťa. 30.4.2008 7:43
***Re: Bré ránko:-) Maťa. 30.4.2008 7:44
****Re: Bré ránko:-) Deaaa, Maty a Tobi, Sara 30.4.2008 7:51

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.