| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Rakovník

Středa

Ahojky,
Maruško, šla jsem na autobus,protože lilo jako z konve a šlapat takovou dálku se mi nechtělo. Byla tam nejdříve s nějakou kámoškou, to jsem ani nevěděla,že si kamarádky na rozloučenou dávají pusu. Sedla jsem si před ní a hned zdravila,tak jsem se jí ptala na Lukáška a na školu,jestli jdou v pátek. A pozdravovala jsem tě.
Na preventivce u Vašíka dobrý, vidí i slyší. Ale mě zase dala antibiotika, že to není pořád dobrý. A já to i tak cítím,že to není pořád ono. Zřejmě se mi to vrátilo a taky děti pokašlávájí. Týnka bere dnes do školky bonbonky.
Jakiki,to jsem ráda,že se ozvala. Hlavně se šetři a je dobře,že je vše v pořádku.
Ségra je taky v pořádku a ukazovala nám z Prahy obrázek. A prý ví co to bude,ale nechtějí to říct. Ale pořád řeší klučičí jméno,tak jsme na pochybách.
Gábi, tak jdete taky jo. A už víte kdy a kdo tam bude hrát?
My pojedeme v listopadu na Carmen do Karlína. Tchyně má známou v Bakaláři,tak to zařizovala.
Mějte se krásně a užijte čárodějnice, my si uděláme asi jen na dvoře buřtíky. Po tom včerejšku to bude stejně všechno mokrý.
Ahoj
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Středa Vikuk,Vašík 4/01,Týnka 5/04 30.4.2008 6:22
*1.máj gab+tom08/04+lucka10/08 1.5.2008 10:34
**Re: 1.máj Hanka,Milánek11/04 a Miška9/07 1.5.2008 14:51
***Re: 1.máj Jana,Kristýnka a Filípek 1.5.2008 22:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.