| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní nemoci a potíže

29.4.2008 21:54:49 Del

Re: zarůstání nehtů na palcích u nohou (děti)

nevím co poradit, mám jen zkušenost sama se sebou, taky mi zarůstají nehty, a to především blbým tvarem palců ~g~, zní to divně, ale mám palce prostě dovrchu takže i když to nepociťuju tak všechny boty mi na ty palce tlačí, tudíž nutí nehet zarůstat. Nemůže to být i váš problém? Vždycky přes léto, mám trochu pokoj, protože 90% času mám nohy v sandálích, tudíž mi na palce nic netlačí, ale jak začne podzim a obuju se do uzavřené obuvy je to zpět.
Jedinné řešení jsou kožené boty s hodně prostornou špičkou, což je téměř nemožné sehnat.
Dřív jsem si nechávala nehty vystříhat na pedikůře, ale bylo to ještě horší, teď to prostě nechávám zarůst co to jde vydržet a stříhám narovno, prostě si je nechávám delší. Ale to nebude asi to pravé ořechové pro vás.
Zkuste i jiného chirurga, někdo s tím může mít větší zkušenosti.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: zarůstání nehtů na palcích u nohou (... Del 29.4.2008 21:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.