| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2008

Re: Krásný večer

Ahoj. Tak u nás už se konečně spí. Vystrčila jsem Aničku s tatkou ven na grilovačku a dala instrukce neuspávat a odešla cvičit. Samo, že první co udělali bylo, aby si mohli dát v klidu pivko, že ji uvozili. Sem myslela že vyskočím z kůže. :o( Pánové tam sedí ještě ted a já ji musela donutit spát. :o(
Neuro dneska bylo super, když už jsme byli skoro na řadě, tak tam přišlo asi 10 dětí z ústavu a nás objednali na jindy. Super je, že ted večer si Ana sama sedla. :o) Myslím, že než se tam dostanem, bude po problému. :o)
Jinak jsem po dlooouhé době viděla Fanouška! Ted už měl víc jak 3,6 mm. Málem jsem ho nepoznala. :o) Nejdřív jsem se teda lekla že se nehýbe a ani nebylo vidět srdíčko, ale prý jenom spal a dr mi srdíčko nakonec našel. Na můj vkus ale tlouklo nějak pomalu. Snad to bylo tím, jak spal. Nabrali mi 4 zkumavky krve, nevěřili mi krevní skupinu, tak mi ji zjištujou znovu :o) a nabrali i tripla. Akorát teda nevím, kdyby byl problém, tak mi mají volat, ale jak mi můžou volat, když neznají moje číslo? No uvidím. Jo a taky mi čachrovali s termínem. Nějak tomu nerozumim, když poslední MS byla v sobotu, dnes je úterý, tak jsem podle mého 16+3. Nevím, kde vzali 16+1. Podle utz jsem 16+5. A ted si Fando vyber. :o)
Drbalky, jdu vás dočíst. :o)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Krásný večer hujerka,Fanda,Teri,Tomi,Miška 29.4.2008 19:59
*Re: Krásný večer Sis&Sebi&Ady&Juli 29.4.2008 20:51
**Re: Krásný večer Kšanda+ Anička 07 + Tomášek 08 29.4.2008 21:24
***Re: Krásný večer Pavla (Filip+Honzik) 29.4.2008 21:40
****Re: Krásný večer Kšanda+ Anička 07 + Tomášek 08 29.4.2008 22:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.