| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

29.4.2008 21:00:12 Deja

Re: Út

Ahoj holky, tak koukám, že je s jarem všude nějak veselo :-(. Já se omlouvám, že jsem tu s váma včera nebyla, ale zatuhla jsem hned u zpráv. A taky to pro změnu v práci stálo za h...., ale dnes už je líp. Tedy ono bylo už včera odpo, když jsem byla v práci, tak mi volala kámoška od dvojčátek, že jde kolem na procházku, tak jsem to zapíchla, skočili jsme na kafčo a já před školkou stihla i přebalování a krmení. Pak jsme jeli koupit Ondrovi botky - takže cca 800kč v tahu.
Jo a čepku od Erinky neznáte - tu pletla moje máma. Jinak ona má všechno nějak veliké...
Dooly věř bude líp... a nějaké kytičky, romantiku a písničku jen pro mne bych si taky dala říct, ale asi to byla kapitola, kterou už jsem přečetla...
Třicítka není špatná, ale není to sedmnáct... Já bohužel na kdyby někdy hraju a je to pěkné sado maso...
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Út apollo 29.4.2008 18:28
*Re: Út Deja 29.4.2008 21:0
**Re: Út Dooly. 30.4.2008 9:7
***Re: Út Dooly. 30.4.2008 19:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.