| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy ORL či dýchacích cest

29.4.2008 20:32:39 tehule77

spekulum

maminy,
tak nakoukaný byste to klidně mohly mít- můžete si domů koupit nějaký ty "kukátka" s vlastním zdrojem světla (jinak se přes ten trychtýřek-spekulum - do ouška nepodíváte- neb tam musíte taky přes tu baterku viděti a my orlíci od toho máme to "oko"na hlavě- umíme s ním házeti slušná prasátka ;) ). ale cenu neznám- my je občas dostanem od dealerů- ale teď už jsem dlouho taky žádnej nedostala. takže cenu nevím. ale stejně- když se tam budete dívat, tak stejně budete na vážkách, pokud bude dítě sténat bolestí. a hlavně po rozkapání otobacidem ten bubínek vypadá zasejc úplně jinak. tak nevím jestli by to nebyla zbytečná investice. takže jsme zase tam, kde už jsme byly ;) . ale zkusit to u svých orlíků můžete- jednu maminu jsem takhle naučenou měla- chodila tak, že jsem věděla, že to bude už na píchnutí- ale chodila právě už velmi málo- vždy už ve dveřích hlásila, že NK kapou,smrkaj dobře, otobacid taky a že se bubínek jen horší. třeba po 3 dnech domácí péče. ale atb dostal za cca 2roky snad jen jednou. pokaždý to byla jen komplikace chřipky. od 3 let , co nastoupil do MŠ, do těch 5let (pak moje MD), takže teď nevím. chci jen říct, že někomu to jde- ale zasejc je pak hooodně zodpovědnosti na mámě.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
spekulum tehule77 29.4.2008 20:32
*Re: spekulum Cita 29.4.2008 20:41
**Re: spekulum martas28 29.4.2008 20:48
***Re: spekulum lipoo 29.4.2008 21:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.