| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky z Třince

29.4.2008 19:52:32 Marcii

Re: ahojky

Nazdárek holky!;)
Tak je zase úterý za náma, nějak rychle to utíká. Já jsem dneska vařila med z pampelišek, včera jsme je s klukama sbírali. Udělala jsem raději dvojitou dávku, protože to je u nás hned pryč. Letos jsem si řekla, že udělám hodně toho zdravého, domácího.:-)
Vidím, že nelenošíte a taky děláte různé výletky. My jsme zrovna byli v neděli u střediska v Hrádku, šli jsme z domu pěšky i zpátky, tak pěkný špacír, myslela jsem, že to Šimonek nezvládne, ale jo, pochodoval jak opravdový turista.R^
Moni na Filípku to máš nejlepší od střediska v Hrádku, tam nechat autko a pak už jen kousek, to je super špacírek. Z Nýdku taky to není špatné, ale je to dál, záleží z které strany jdeš. Z Hluchové to je kousek, ale strašně příkrý kopec, stačí jak jsme tam s manželem tahali kola, no jazyk na vestě. Taky hodně lidí chodí z Pasek od Koliby.
Co kdybychom holky si někdy domluvili třeba srázek na té Filipce, jak jste takové turistky, nebo někde jinde?;)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
ahojky Libii 29.4.2008 18:46
*Re: ahojky Mona, Péťa 02, Klárka 06 29.4.2008 19:43
*Re: ahojky Marcii 29.4.2008 19:52
**Re: ahojky skallka 30.4.2008 9:4
**Re: ahojky Mona, Péťa 02, Klárka 06 30.4.2008 20:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.