| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2006

29.4.2008 13:33:41 Laura+Pupča

penzion pro víkendovku s prckama

Ahoj holky, patříme na říjen 2006 (diskusi jsme však přesunuli z rodinky na ŠŽ do uzavřené diskuse) a chtěla jsem vás poprosit, jestli jste už pořádaly víkendovku a máte nějakou dobrou zkušenost s penzionem nebo s chatou pro cca 30 ubytovaných (a více) jestli byste nám neporadily, rádi bychom se někde sešly začátkem června.

Stačí když bude pěkné ubytování, čisto, dobré přikrývky (ne péřové), slušně vařit, pěkné okolí na procházky,společenská místnost kdyby bylo ošklivo a nějaké vyžití pro prťata, jako je písek,houpačky,klouzačka. Není potřeba aby to byl top hotel s bazénem,saunou,posilovnou,spíš at je ta cena přijatelná,at nás může jet co nejvíc.

Za každý váš tip vám budu moc vděčna, pokud o něčem víte, napište mi prosím na e-mail, mám ho pod nickem.

Předem moc děkujeme.

ještě poznámka:
většina je z Moravy, hlavně Brno, Ostrava,Zlín,Zábřeh,Lipník,Uničov... pár holek je z Prahy. Takže tak nějak aby to měli všichni dostupné.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
penzion pro víkendovku s prckama Laura+Pupča 29.4.2008 13:33

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.