| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Rychnov n/K

29.4.2008 12:13:51 Jitka Seifertová

AUtosedačka

Ahojky holky,
já si tedy na obchod Beruška v Rychnově nemůžu stěžovat, fakt sem s nima moc spokojená.Kočár sem si vyhlídla na netu a oni mi ho bjednali a i půl roku nechali na skladě a složila sem jen zálohu a sem za to ráda. Mám ho totiž jediná v Rychnově a jeden jezdí v Kostelci . Nesnáším stereotipní typy poslkých kočárku.

Jinak k tá autosedačce doporučuji od babypointh zenith je od 9-25kg je polohovatelná, takže když dítě usne tak se dá krásně položit do pololehu. Malej mi v ní jezdí od 8měsíců kdy začal sedět. Holt 9kg měl až ted v 14měsících.

zkusím sem dát odkaz

mám ji z netu a je to rozhodně levnější volba jak kamenný obchod.

Jinak Davídek má rýmu, chudák svoji první za 15měsíců. No a to jedeme od pátku na víkend na sraz z diskuze, tak snad tam dětičky nenakazíme a dá se do pátku do kupy.

www.moje-miminko.cz/autosedacky-9-25-kg/autosedacka-babypoint-zenith-1

Možná se dá sehnat na mimi bazaru i levněji

Holky kdo mi poradíte jak sem vkládat fotky??? klidně přes icq 214-795-914
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
AUtosedačka Jitka Seifertová 29.4.2008 12:13
*Re Jančava 29.4.2008 12:24
*Re: AUtosedačka roNika♀9/06+♀10/09 29.4.2008 12:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.