| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Zamilovaná do jiného muže

29.4.2008 11:14:43 rosean

vizitka :-)

Budu ráda, když se občas budu moct přidat y vlít si srdíčko. Psala jsem dřív na MŽM, ale tady je mi to nějak bližší, i když vidím že některé taky pendlujete.
Pro představení - kopíruju z minulé diskuze:
Ahoj holky, už jsem tu byla jednou a vracím se, beru to jako určitou formu psychoterapie Moje situace - vdaná, dítě, s manželem sex nikdy nic moc, ten druhý - dlouholetý kamarád a kolega v práci (třeba S.), ženatý, dítě, roky mi dával najevo, že se mu líbím. Rodiny se znají, navštevují, tráví společné víkendy, dovolené... Jednou po druhé lahvi byly nějaké doteky pod stolem a pak to začlo - naši partneři se spikli, začali žárlit a podezřívat, konstruovali neuvěřitelné věci z minulosti, které pochopitelně nebyly vůbec pravdivé. Nás to se S. velmi sblížilo, probírali jsme co je u koho doma a co stím budme dělat, až nám jednou i beze slov došlo, že je to vlastně jedno-podezřívají nás stejně z toho co nikdy se nikdy nestalo, tak proč to opravdu neudělat No a bylo to. Trvá to už druhý měsíc, sex super, doma na obou stranách pořád krize. Spolu žít nechceme, pálit mosty se současnými partnery taky ne, jak tohle jen dopadne...

No tak už víte, jak to začlo, momentálně má S. velké problémy doma, manželka si zřejmě jako protest proti "tušenému" začla dělat co chce, chodí pozdě, jezdí s kámoškama na dovču, ignoruje ho, popouzí děti proti němu. Buď ho chce k něčemu vyprovokovat, nebo je to příprava konce. U nás paradoxně se manža hrozně snaží až mám výčitky, ale sex byl pro mě vždycky důležitý, takže to teď vztah se S. prostě přebíjí. 10 let jsem zažívala vztah bez "průniku", všechno ostatní sice prima, ale prostě teď jsem hotová z toho, že mám chlapa, kterému bez problému st**í. Omlouvám se za ty detaily, ale je to prostě tak, asi jsem primitivka ~k~
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
vizitka :-) rosean 29.4.2008 11:14
*Re: vizitka :-) Mika7887 29.4.2008 11:45
*Rosean Jenda00 29.4.2008 11:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.