| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rozvod, rozchod

29.4.2008 11:01:09 Nataša

Po dlouhé době...

Ahoj holky..tak se po dlouhé době zase ozývám...Co je u nás nového? NIC. Manžel pořád bydlí na chatě (teď to bude měsíc), prý se pořád "z toho" (z čeho?) nemůže dostat. No hlavně mu tento způsob života vyhovuje, nikdo ho nehlídá, dělá si co chce,o jídlo taky nemá nouzi, ta krááááva tchýně mu ještě vozí na chatu jídlo, co kdyby umřel hlady.., no škoda mluvit. Sice domů chodí, ale jen se osprchovat (je to komedie, já odjížím do práce, on přijíždí domů-fraška, myslím, že se lidi v baráku baví), přihazuje na obrovskou hromadu v našem volném pokoji špinavé prádlo, které pak po jednom kuse žehlí, když nemá co na sebe. Jinak pořád pospíchá, pracuje, prostě nestíhá. Hmm..nechápu, jak stíhal(stíhá) tu svoji nabíječku, když si brával volno, jezdil na výlety, teď "dře" do roztrhání těla, dokonce i 1.5. musí být /chudák/ v práci, no není k politování? Snažila jsem se s ním nějak vycházet, nekomentovat nic, nevracet se k ničemu, ale asi je to fakt zbytečné, i když nedělám scény, nemá zájem, je jak studený čumák.

Jinak jsem mu dnes na jeho kalhotách opět našla vlasy, blonďaté (já mám vlasy tmavé), což mě na§ralo totálně, takže jsem mu nechala doma vzkaz, ať si laskavě vypere nebo nechá vyprat tu smradlavou hromadu hader co má v pokoji, popř. ať nedělá doma bordel, protože válející se blonďaté vlasy po bytě 100% moje nejsou a nehodlám to uklízet. Vím že nikoho domů netahá, ale asi románek pokračuje a děvče holt trošku pelichá. Na to mi přišla sms:"krásný den Ti přeji. Prosím, nepiš mi takové vzkazy. Děkuji". Tak tímto si může být opravdu jistý, protože blbce ze mě opravdu nikdo dělat nebude a psát někomu, kdo ze mě dělá vola, to nebudu. Dnes jsem si mimo jiné vyjela výpis z bankomatu - zůstatek, kolik je na našem společném účtě (já tam výplatu už nemám, zřídila jsem si, jak jsem tu už psala svůj účet), i přesto, že platí byt a všechny poplatky, tak mu zbývá mnohem více na útratu než je moje celá výplata a k dnešnímu dni tam má tam opět skoro nulu. Nechápu, kde zase a za co ty prachy utratil, kromě benzínu nemusí platit skoro nic, když ho ta -píp- tchýně krmí. Příští týden si nechám, jen tak orientačně, vyjet výpis za duben kde uvidím, kde zase nakupoval,...no co když mu mu chudáčkovi křivdím, nikoho nemá, vlasy sbírá venku? Je mi z něho opravdu nablití, i ze sebe, opravdu jsem se snažila, ale jak vidím, chlapi (nebo ten můj) o to asi nestojí...

Jinak Anex-to stříhání není špatné :-), ale chápu Tě a dokážu se vžít do Tvé situace, jak Ti asi je :-(((((.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Po dlouhé době... Nataša 29.4.2008 11:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.