| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : První příznaky těhotenství

29.4.2008 10:27:21 Mariana Nováková, bezdětná

Mohu být těhotná??

Dobrý den, chtěla bych někoho poprosit o radu. Nacházím se v poměrně dlouhém stresovém období a tak se mi stalo, že jsem v uplynulých dvou měsících po dobrání plata antikoncepce zjistila, že mi přebývají tři pilulky. Mávla jsem nad tím rukou, protože prášky užívám již přes šest let, takže jsem si připadala dost chráněná. Jenže nyní mě již delší dobu pobolívá děloha a také na pravém či levém boku a naměřila jsem si neočekávaně zvýšenou ranní teplotu 37,2 st.C. A také, přestože jsem ve fázi hubnutí, kdy jím fakt málo a cvičím a hlavně nevečeřím, tak se mi hubnutí úplně v posledních týdnech zastavilo. Jsem nějaká nafouknutá a ráno se nedokážu vyhrabat z postele. Žádné jiné problémy nemám a přijdu si celkem zdravá.
Ještě pro úplnost uvádím, že v únoru jsem delší dobu užívala antibiotika, i když v té době jsem se poctivě chránila kondomem, nicméně je možné, že působily v mém těle ještě po dobrání. A dále uvádím, že žiju intenzivním pohlavním životem a je mi 24 let.
Myslíte, že mohu být těhotná?????
Velice děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Mohu být těhotná?? Mariana Nováková, bezdětná 29.4.2008 10:27
*Re: Mohu být těhotná?? Insula 29.4.2008 10:45
**tak jsem tu zas :) dirty+tobík 4/06+sebík 4/09 29.4.2008 13:49
***Re: tak jsem tu zas :) dirty+tobík 4/06+sebík 4/09 29.4.2008 13:52

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.